Najlepszy system licytacji na zakładach sportowych?

Najlepszy system licytacji na zakładach sportowych?

Na tej stronie postaramy się przybliżyć termin zakładów systemowych. Często nie jest on poprawnie interpretowany. Ponieważ istnieje widoczny podział na zakłady blokowe, które często nam oferują bukmacherzy z systemami bukmacherskimi takimi jak np. progresja. Właściwie ktoś jak usłyszy “systemy bukmacherskie” i “zakłady systemowe” to wrzuca to do jednego worka.

Jednak jest dość znaczna różnicy ponieważ zakłady systemowe to w naszej ocenie rozpisy zakładów bukmacherskich a systemy bukmacherskie to są strategie bukmacherskie. Czyli systemy bukmacherskie to raczej przyjmowanie taktyki na dłuższą metę i głównie polega ona na zarządzaniu kapitałem.

Na tej stronie będziemy zajmowali się oboma terminami także po lekturze serwisu na peewno wszystko zostanie dobrze zrozumiane. Zapraszamy do komentarzy i częstego odwiedzania tego serwisu bukmacherskiego. Będziemy się starali systematycznie zamieszczać nowe informacje na temat zakładów systemowych i innych informacji bukmacherskich.

Sure Bets – jest to system gry w, którym zawsze wygrywamy, obojętnie jaki będzie wynik spotkania. Nasze zyski nie są duże, ale zawsze można zarobić, w zależności od tego jaki się ma kapitał. Przede wszystkim musimy mieć pieniądze na koncie u minimum dwóch bukmacherów. Ten typ grania polega na typowaniu tego samego spotkania u dwóch lub trzech bukmacherów.

Wszystko zależy od tego czy zakład jest dwu, czy trój drogowy.

Progresja jest systemem bukmacherskim, który polega na stopniowym wzroście stawki aż do momentu, gdy wytypujemy poprawnie spotkanie. Tego systemu używamy najczęściej, kiedy gramy na remis jakiejś drużyny. Proszę spojrzeć na przykład: Tym systemem gramy na typ, którego kurs jest wyższy niż 3,00. Po każdym stopniu mnożymy naszą stawkę razy dwa.

Brak komentarzy

Bardzo często zdarza się nam, że kupon nie siadł nam przez jeden mecz. Nie tylko nam się tak zdarza. Dlatego przedstawiam grę systemową i jej rodzaje. Jest bardzo dużo rodzajów gier systemowych. Ja przedstawię kilka najczęściej stosowanych przez typujących. Gra systemowa – jest to gra, w której nie trzeba wytypować wszystkich spotkań poprawnie, by wygrać pieniądze. Często takie systemy, które udostępnia nam bukmacher oszczędzają nam czas, bo sami gdybyśmy chcieli rozpisać zdarzenia zapewne szybko byśmy się zniechęcili do grania systemów blokowych.

Bukmacherzy stanowią podstawe zakładów bukmacherskich. Gdyby nie oni to moglibyśmy zakładać się tylko pomiędzy sobą. Co często mogłoby doprowadzać do spornych kwestii. Oczywiście istnieją giełdy zakładów gdzie można grać przeciwko innym typerom – pośredniczy nam wówczas system giełdy np. Betfair. Jednak to ciągle nie jest zbyt popularne wśród nowych typerów poniewasz jest niektórym osobom trudniej zrozumieć zasady giełdy i sprzedawania/wystawiania kursów.

Ogromną zaletą bukmacherów jest możliwość stawiania AKO, które się cieszą wielką popularnością wśród świeżych typerów, którzy lubują się w obstawianiu tzw. “pociągów”.

Nie zwracają oni jeszcze uwagi na kursy, które są kwintesencją zakładów bukmacherskich. Wysokość kursów to podstawa wyboru bukmachera. Im wyższe kursy tym lepiej dla gracza. Jeśli bukmacher zadowala się niższą marżą a dotego proponuje jakieś bonusy bukmacherskie to tym chętniej jest wybierany przez graczy.

Comments are closed.

Post Navigation